tasarımcılar

Göksal Günaydın

1965 yılında doğdu.Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümünü bitirdi. 1991’e kadar aynı fakültede Reklam Fotoğrafçılığı dersleri verdi.Daha sonra İstanbul’da çeşitli ajanslarda görev aldı. 1992-1994 yılları arasında Hürriyet gazetesinde Sanat Yönetmenliği yaptı.2006 yılından bu yana Eskişehir,KYS mobilyada farklı ürün tasarımlarıyla çalışmalarını sürdürüyor. Aynı zamanda Tia Tanıtımda ve kendi işi olan Göksal Günaydın Grafik Tasarım ve Tanıtım Hizmetleri’nde grafiker olarak hizmet vermeye devam ediyor.

Elif Kurt

1992 yılında Konya’da doğdu. 2010 yılında Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünü kazandı.2014 yılında Portekiz Escola Superior de Artes e Design üniversitesinde ürün tasarımı eğitimi aldı.2016 yılında Almanya Hettler Tüllmann tasarım ofisinde staj yaptı. 2018 yılı başından beri çalıştığı KYS mobilyada tasarladığı ürünlerle ödüller kazandı ve çeşitli mekan projelerinde yer aldı.

Aysel Görkan

1992 yılında Eskişehir'de doğdu.2014 yılında Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık bölümünden mezun oldu.Lisans eğitimi boyunca workshop ve seminerlere katılıp çeşitli mekanların konsept yaratım ve proje süreçlerinde bulundu.Mezuniyetinden bu yana bir çok farklı iç mekanın tasarım ve uygulama aşamalarında çalıştı.

Mete Erdem

1985 yılında Adana’da doğdu. Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Profesyonel hayatı boyunca ağırlıklı olarak gerçekleştirdiği mobilya ve mekan tasarımı projelerinin yanı sıra aydınlatma ve ambalaj tasarımı alanlarında da işler üretti. Yaptığı ürün tasarımları başta Maison&Objet Paris olmak üzere birçok etkinlikte sergilendi.

Funda Gökmen

1992 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlk öğrenimini Kütahya orta öğrenimini Eskişehir’de tamamladı. 2010 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünü kazandı.2014 yılında Çek Cumhuriyeti Tomas Bata üniversitesinde ürün tasarımı eğitimi aldı. Üniversite hayatı boyunca farklı disiplinlerde ulusal ve uluslararası eğitim, workshop ve seminerlerde bulundu. 2016 yılının başından bu yana çalıştığı KYS mobilyada farklı mekan projelerinde görev aldı ve ürün tasarımları yaptı. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü İç Mimarlık Ana Sanat Dalı’nda master eğitimine devam etmektedir.